Earl de Mortagne MPB (VH24-023-0172)
| Rotu | Welsh Part Bred |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 142 cm |
| Syntynyt | 06.12.2024, Uusi-Seelanti, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | rautiaankimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://keppis.net/moana/ponit/or/mortte.html |
| Rekisteröity | 29.12.2024 |
| Kotitalli | Moana part breds (MOAN4100) |
| Kasvattajanimi | MPB |
| Kasvattaja | MOAN4100, VRL-01851 |
| Omistajat | Nintsu (VRL-01851) |
| i. The Earl's Tale MPB (VH24-023-0171) wpb, 130cm, rnpäiskm |
ii. Earl Willoughby MPB (VH24-023-0169) wpb, 142cm, rnvkkokm |
iii. Tirion Wainwright (VH24-024-0040) wA, 116cm, rnvkkokm |
iiii. Rhoscolyn Wren Denver (VH21-024-0126) wA, 119cm, rnkm |
| iiie. Abbey Wood Daphne (VH21-024-0009) wA, 115cm, mvkkokm |
iie. Eligia MJA ox (VH22-003-0146) ox, 153cm, rnkm |
iiei. Eryk (VH18-003-0242) ox, 153cm, rnkm |
|
| iiee. Bajkal (VH18-003-0113) ox, 152cm, rn |
ie. Rhedyn Folklore (VH24-024-0049) wA, 116cm |
iei. Anfarwol Frysti (VH23-024-0059) wA, 111cm, hprnpäis |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Rhedyn Rhiain Afal (VH23-024-0014) wA, 118cm, vkkokrj |
ieei. Feiolin Russet (VH22-024-0154) wA, 121cm, rtkm |
|
| ieee. Penparc Afanen (VH15-024-0026) wA, 119cm, vkkokrj |
|||
| e. Makenna Lind (VH22-023-0110) wpb, 142cm, rnkm |
ei. Lloeren Cefin (VH21-022-0084) wB, 128cm, rnkm |
eii. Anfarwol Owynn (VH14-022-0095) wB, 133cm, rnvkkokm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Anfarwol Cragen (VH14-022-0117) wB, 126cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Malika Lind (VH21-003-0168) ox, 156cm, rnkm |
eei. Sparta Magneto (VH14-003-0209) ox, 154cm, rnkm |
eeii. Al Kimiya ox (VH01-003-9468) ox, 149cm, rn |
| eeie. Magneta (VH14-003-0250) ox |
eee. Kifah al Qismat (VH21-003-0011) ox, 157cm, m |
eeei. Harr Shabt (VH17-003-0161) ox, 157cm, rn |
|
| eeee. Kiana (VH11-003-0070) ox, 160cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. The Earl's Tale MPB (VH24-023-0171) wpb, 130cm, rnpäiskmii. Earl Willoughby MPB (VH24-023-0169) wpb, 142cm, rnvkkokmiii. Tirion Wainwright (VH24-024-0040) wA, 116cm, rnvkkokmiiii. Rhoscolyn Wren Denver (VH21-024-0126) wA, 119cm, rnkm
Emälinja
e. Makenna Lind (VH22-023-0110) wpb, 142cm, rnkmee. Malika Lind (VH21-003-0168) ox, 156cm, rnkmeee. Kifah al Qismat (VH21-003-0011) ox, 157cm, meeee. Kiana (VH11-003-0070) ox, 160cm, rn
Earl de Mortagne MPB on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.