Rhedyn Mr. Moonlight (VH24-026-0072)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 149 cm |
| Syntynyt | 11.07.2024, Suomi, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/welsh/p/musse.php |
| Rekisteröity | 17.10.2024 |
| Kotitalli | Rhedyn Welsh (RHED7597) |
| Kasvattajanimi | Rhedyn |
| Kasvattaja | RHED7597, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
VIR MVA, 20.12.2025, NK
Ch, 05.11.2025, NK
KTK-II (74.000p), 20.05.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Dawn Draco Malfoy (VH22-026-0022) wD, 148cm, rt |
ii. Llanandras Mean Mr. Mustard (VH21-026-0155) wD, 151cm, prt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Aberdaron Sea Serpent (VH21-026-0156) wD, 143cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rhedyn Crwydrwr Ddu (VH23-026-0168) wD, 143cm |
ei. Coethwyr Blwchfardd (VH18-026-0073) wD, 150cm, prn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Rhosgoch Ceirios Llwynog (VH16-025-0021) wC, 131cm, prt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Dawn Draco Malfoy (VH22-026-0022) wD, 148cm, rtii. Llanandras Mean Mr. Mustard (VH21-026-0155) wD, 151cm, prt
Emälinja
e. Rhedyn Crwydrwr Ddu (VH23-026-0168) wD, 143cmee. Rhosgoch Ceirios Llwynog (VH16-025-0021) wC, 131cm, prt
Rhedyn Mr. Moonlight on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.