Dawn Brenhines (VH24-026-0107)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 20.06.2024, 5 vuotta |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://porkkis.net/paraati/dawnbrenhines.html |
| Rekisteröity | 03.12.2024 |
| Kotitalli | Paraatiponit (PARA3805) |
| Kasvattajanimi | Dawn |
| Kasvattaja | PARA3805, VRL-03561 |
| Omistajat | Dani (VRL-03561) |
KTK-II (71.000p), 20.12.2024, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Tirion Tywysog O Tywyllwch (VH22-026-0136) wD, 150cm, m |
ii. Tirion First Class (VH18-026-0123) wD, 148cm, mrn |
iii. Glanmor Edwyn (VH17-026-0043) wD, 148cm, prn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Gwr Maeres (VH18-026-0084) wD, 149cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tirion Tywysoges Calonnau (VH22-026-0070) wD, 153cm, rn |
iei. Cariad King Louie (VH20-026-0001) wD, 147cm, prt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Mintymordd Rhamant (VH21-026-0101) wD, 147cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Dawn Bathilda (VH22-026-0043) wD, 145cm, rnvkk |
ei. Dawn Draco Malfoy (VH22-026-0022) wD, 148cm, rt |
eii. Llanandras Mean Mr. Mustard (VH21-026-0155) wD, 151cm, prt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Aberdaron Sea Serpent (VH21-026-0156) wD, 143cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Dawn Basilica (VH22-026-0023) wD, 144cm, rnvkk |
eei. Coed-Duon Isildur (VH21-026-0154) wD, 147cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Denllech Boudica (VH21-026-0017) wD, 145cm, rnvkk |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Tirion Tywysog O Tywyllwch (VH22-026-0136) wD, 150cm, mii. Tirion First Class (VH18-026-0123) wD, 148cm, mrniii. Glanmor Edwyn (VH17-026-0043) wD, 148cm, prn
Emälinja
e. Dawn Bathilda (VH22-026-0043) wD, 145cm, rnvkkee. Dawn Basilica (VH22-026-0023) wD, 144cm, rnvkkeee. Denllech Boudica (VH21-026-0017) wD, 145cm, rnvkk
Dawn Brenhines on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.