Namyshill's Heather (VH24-027-0106)
| Rotu | Newforestinponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 135 cm |
| Syntynyt | 22.09.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/namyshillsheather.php |
| Rekisteröity | 12.12.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namyshill's |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namyshill's Hollow Man (VH23-027-0134) nf, 138cm, rt |
ii. Ravenscroft Jumping Horror (VH18-027-0029) nf, 143cm, rnkm |
iii. Wirksworth Blackheart (VH16-027-0014) nf, 146cm, trn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Holdcroft Horror Stories (VH15-027-0297) nf, 139cm, rnkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nira Natalia (VH23-027-0034) nf, 135cm, trt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Grubosch Nicia (VH15-027-0049) nf, 142cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namyshill's Helen (VH23-027-0019) nf, 139cm, rn |
ei. Namys Newton (VH22-027-0150) nf, 143cm, rn |
eii. Scamander (VH22-027-0145) nf, 145cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Euphobia (VH22-027-0144) nf, 143cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Namys Hilgrid (VH21-027-0078) nf, 137cm, rn |
eei. Hillfield Crystalpebbles (VH18-027-0089) nf, 138cm, rnpäis |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Moreland Hildred (VH15-027-0042) nf, 141cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namyshill's Hollow Man (VH23-027-0134) nf, 138cm, rtii. Ravenscroft Jumping Horror (VH18-027-0029) nf, 143cm, rnkmiii. Wirksworth Blackheart (VH16-027-0014) nf, 146cm, trn
Emälinja
e. Namyshill's Helen (VH23-027-0019) nf, 139cm, rnee. Namys Hilgrid (VH21-027-0078) nf, 137cm, rneee. Moreland Hildred (VH15-027-0042) nf, 141cm, rt
Namyshill's Heather on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.