Namyshill's Mirabell (VH24-027-0107)
| Rotu | Newforestinponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 143 cm |
| Syntynyt | 23.09.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/namyshillsmirabell.php |
| Rekisteröity | 12.12.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namyshill's |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namyshill's Monte Milone (VH23-027-0133) nf, 142cm, prn |
ii. Poniniemen Meteoric (VH21-027-0124) nf, 143cm, rn |
iii. Wellbridge Musket (VH20-027-0153) nf |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Harrowdale Cassiopeia (VH20-027-0134) nf, 141cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Lucilla Ion (VH13-027-0235) nf, 139cm, trn |
iei. Picobello (VH11-027-0144) nf, 139cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Rosett's Lucetta GA (VH12-027-0130) nf, 140cm, tprn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Cecilia (VH21-027-0079) nf, 140cm, rt |
ei. Namys Shamble (VH17-027-0071) nf, 141cm, rt |
eii. Fanfar Shuffle (VH16-027-0033) nf |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Moreland Hildred (VH15-027-0042) nf, 141cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Namys Celinda (VH18-027-0084) nf, 140cm, rt |
eei. Rascal (VH17-027-0062) nf, 144cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Celeste (VH15-027-0178) nf, 142cm, vprt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namyshill's Monte Milone (VH23-027-0133) nf, 142cm, prnii. Poniniemen Meteoric (VH21-027-0124) nf, 143cm, rniii. Wellbridge Musket (VH20-027-0153) nf
Emälinja
e. Namys Cecilia (VH21-027-0079) nf, 140cm, rtee. Namys Celinda (VH18-027-0084) nf, 140cm, rteee. Celeste (VH15-027-0178) nf, 142cm, vprt
Namyshill's Mirabell on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.