Teasdale Beisa (VH24-029-0153)
| Rotu | Ratsuponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 01.05.2024, Saksa, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://teasdaleponies.weebly.com/teasdale-beisa.html |
| Rekisteröity | 21.05.2024 |
| Kotitalli | Teasdale (TEAS8980) |
| Kasvattajanimi | Teasdale |
| Kasvattaja | TEAS8980, VRL-15120 |
| Omistajat | Nilla (VRL-15120) |
KV-II (30.500p), 20.12.2024, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Wolf's Chunky Monkey (VH15-044-0132) holst, 166cm |
ii. Baltimore Zoo (VH04-044-7900) holst |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Hildegard Judi (VH15-044-0108) holst, 166cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Ilvessalon Bianca (VH23-029-0144) rp, 145cm, m |
ei. Helix (VH23-027-0044) nf, 146cm, mkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Wednesday (VH23-029-0068) rp, 143cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Wolf's Chunky Monkey (VH15-044-0132) holst, 166cmii. Baltimore Zoo (VH04-044-7900) holst
Emälinja
e. Ilvessalon Bianca (VH23-029-0144) rp, 145cm, mee. Wednesday (VH23-029-0068) rp, 143cm, m
Teasdale Beisa on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.