Feyhill Macynog (VH24-029-0227)
| Rotu | Ratsuponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 130 cm |
| Syntynyt | 05.09.2024, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | perlino |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://alegre.munfoorumi.com/viewtopic.php?f=9&t=1341 |
| Rekisteröity | 04.11.2024 |
| Kotitalli | Void (VOID3330) |
| Kasvattajanimi | Feyhill |
| Kasvattaja | FEY8232, VRL-08368 |
| Omistajat | Miltsu (VRL-05564), Anarchy (VRL-14465) |
| Omistajahistoria | |
| i. Tirion Magnum (VH23-024-0225) wA, 115cm, rnvkkokm |
ii. Wreathmoor Magnum (VH22-024-0125) wA, 116cm, mkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Faybourne Hattie (VH22-024-0089) wA, 116cm, rnvkk |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lady Chicory Puff (VH23-029-0092) rp, 148cm, rnvkk |
ei. Liccardo (VH22-029-0238) rp, 148cm, rnvkk |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Castamere Silky Saffron (VH19-029-0059) rp, 147cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Tirion Magnum (VH23-024-0225) wA, 115cm, rnvkkokmii. Wreathmoor Magnum (VH22-024-0125) wA, 116cm, mkm
Emälinja
e. Lady Chicory Puff (VH23-029-0092) rp, 148cm, rnvkkee. Castamere Silky Saffron (VH19-029-0059) rp, 147cm, rt
Feyhill Macynog on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.