Nox Bravado (VH24-031-0278)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 10.11.2024, Suomi, yli 8v |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://mysteerimikitin.net/gabi/dmr/bravado.php |
| Rekisteröity | 12.11.2024 |
| Kotitalli | Demure (DMR2717) |
| Kasvattajanimi | Nox |
| Kasvattaja | KUUN9230 |
| Omistajat | Gabi (VRL-12080) |
KTK-II (74.000p), 30.11.2025, hevosktk
PSB-III (65.000p), 25.12.2024, PSB
EV-II (31.000p), 30.11.2024, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Krunebys Boisseau (VH23-044-0124) holst, 165cm |
ii. Bukowski (VH23-044-0048) holst, 165cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Quinana (VH20-044-0090) holst, 169cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Louvre At Night Hills (VH21-031-0025) fwb, 169cm |
ei. Galant Mahogni (VH19-267-0001) nwb |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Loure (VH19-013-0035) old, 166cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Krunebys Boisseau (VH23-044-0124) holst, 165cmii. Bukowski (VH23-044-0048) holst, 165cm
Emälinja
e. Louvre At Night Hills (VH21-031-0025) fwb, 169cmee. Loure (VH19-013-0035) old, 166cm
Nox Bravado on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.