Grand Appledore (VH24-031-0331)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 05.12.2024, Suomi, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://www.salaovi.net/hukkapuro/grand-appledore |
| Rekisteröity | 17.12.2024 |
| Kotitalli | Hukkapuro (HUKK9931) |
| Kasvattajanimi | Grand |
| Kasvattaja | KRUN9803 |
| Omistajat | Otterley (VRL-12757) |
KTK-II (73.000p), 30.06.2025, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Parthenum d'Lion (VH18-048-0026) westf |
ii. Pacific des Îles (VH17-012-0001) kwpn, 170cm, rn |
iii. Jimmy Choo (VH12-012-0145) kwpn, 165cm, km |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Atlantika (VH16-021-0227) trak, 163cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Everholt Imachiná (VH17-048-0038) westf, 165cm, rt |
iei. Warmachiné (VH17-048-0024) westf, 168cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Lindengasse Fetona (VH15-048-0070) westf, 172cm, tprt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Black Apples PB (VH22-044-0011) holst |
ei. Bentley (VH15-044-0062) holst, 170cm, m |
eii. Bravo GER (VH05-044-2286) holst, 165cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Ricalina GER (VH15-044-0088) holst, 165cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Gematria Rock (VH21-044-0075) holst, 166cm |
eei. Moscow Maiden (VH05-044-5408) holst, 168cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tenderberry (VH05-044-1100) holst, 164cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Parthenum d'Lion (VH18-048-0026) westfii. Pacific des Îles (VH17-012-0001) kwpn, 170cm, rniii. Jimmy Choo (VH12-012-0145) kwpn, 165cm, km
Emälinja
e. Black Apples PB (VH22-044-0011) holstee. Gematria Rock (VH21-044-0075) holst, 166cmeee. Tenderberry (VH05-044-1100) holst, 164cm
Grand Appledore on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.