Aztec Yemn x (VH24-034-0006)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 16.01.2024, Puola, 18.6 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/aztec/ |
| Rekisteröity | 22.02.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Zodiac Yemn x (VH23-034-0056) x, 163cm, rn |
ii. Ariocarpus Ion xx (VH22-006-0200) xx, 165cm |
iii. Dows' Cactus xx (VH20-006-0092) xx, 165cm, rt |
iiii. Foryou Ring (VH12-006-0060) xx, 165cm |
| iiie. Genheit Cascade (VH15-006-0377) xx, 164cm, rt |
iie. Go Roxy Feig (VH17-006-0002) xx, 160cm, mrn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nadarzyna Yemn x (VH22-034-0041) x, 157cm, rnkm |
iei. Commonly Speedy (VH21-034-0057) x, 158cm, rnkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Warny Yemn x (VH21-034-0075) x, 155cm, rnkm |
ieei. Sierra Temecke x (VH21-034-0039) x, 158cm, rnkm |
|
| ieee. Brella Rewa x (VH21-034-0041) x, 154cm, rn |
|||
| e. Dwora Yemn x (VH22-034-0020) x, 160cm, mrn |
ei. Akopane Yemn xx (VH21-006-0377) xx, 170cm, m |
eii. Sorediel Yemn xx (VH21-006-0133) xx, 170cm, rn |
eiii. Sierra Freesoul xx (VH21-006-0009) xx, 170cm, rn |
| eiie. Meredith Yemn xx (VH20-006-0218) xx, 162cm, rn |
eie. DLHS Alamo Dancer (VH20-006-0226) xx, 163cm, klm |
eiei. Robin Hood BH xx (VH14-006-0388) xx, 161cm |
|
| eiee. Huntress Ion (VH18-006-0315) xx, 168cm |
ee. Shazany HAH (VH21-023-0085) wpb, 147cm, rn |
eei. Jaretsky Delm (VH21-023-0002) wpb, 148cm, rn |
eeii. Jacques Yemn (VH20-023-0055) wpb, 145cm, rn |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Shahnaz (VH21-003-0107) ox, 152cm |
eeei. CIF Eternal Warrior ox (VH04-003-9204) ox, 155cm, rn |
|
| eeee. Sawsan (VH21-003-0106) ox, 148cm |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Zodiac Yemn x (VH23-034-0056) x, 163cm, rnii. Ariocarpus Ion xx (VH22-006-0200) xx, 165cmiii. Dows' Cactus xx (VH20-006-0092) xx, 165cm, rtiiii. Foryou Ring (VH12-006-0060) xx, 165cmiiiii. G-Force xx (VH11-006-0113) xx, 167cm
Emälinja
e. Dwora Yemn x (VH22-034-0020) x, 160cm, mrnee. Shazany HAH (VH21-023-0085) wpb, 147cm, rneee. Shahnaz (VH21-003-0107) ox, 152cmeeee. Sawsan (VH21-003-0106) ox, 148cmeeeee. Starley (VH21-003-0104) ox, 142cmeeeeee. Lovely Star ox (VH21-003-0101) ox
Aztec Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.