Miskito Yemn x (VH24-034-0023)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 159 cm |
| Syntynyt | 18.03.2024, Puola, 17.2 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/miski/ |
| Rekisteröity | 31.03.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Jumanji Yemn x (VH23-034-0030) x, 158cm, rn |
ii. Commonly Speedy (VH21-034-0057) x, 158cm, rnkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kekbela Yemn x (VH22-034-0019) x, 158cm, rn |
iei. Baf al Sierra ox (VH21-003-0140) ox, 157cm, trn |
ieii. Valiant al Sierra ox (VH20-003-0223) ox, 152cm, trn |
| ieie. Banned From Heaven ox (VH15-003-0041) ox, 152cm, rtpäis |
iee. Silent Night di Sierra (VH21-006-0168) xx, 167cm, prt |
ieei. Dawnvale Crystal Night (VH18-006-0303) xx, 164cm, rn |
|
| ieee. Silent Soul Ring (VH15-006-0174) xx, 168cm, rn |
|||
| e. Euphoria Yemn x (VH23-034-0004) x, 159cm, rnkm |
ei. Vahar al Delm (VH22-003-0022) ox, 154cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Grotawa Yemn xx (VH21-006-0383) xx, 164cm, rnkm |
eei. Sierra Neymar xx (VH21-006-0249) xx, 163cm, rnkm |
eeii. Namys Peacemaker xx (VH19-006-0015) xx, 161cm |
| eeie. Grunge Bitch di Sierra xx (VH18-006-0343) xx, 168cm, m |
eee. Silent Night di Sierra (VH21-006-0168) xx, 167cm, prt |
eeei. Dawnvale Crystal Night (VH18-006-0303) xx, 164cm, rn |
|
| eeee. Silent Soul Ring (VH15-006-0174) xx, 168cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 5.47%
Sukukatokerroin: 0.79
Isälinja
i. Jumanji Yemn x (VH23-034-0030) x, 158cm, rnii. Commonly Speedy (VH21-034-0057) x, 158cm, rnkm
Emälinja
e. Euphoria Yemn x (VH23-034-0004) x, 159cm, rnkmee. Grotawa Yemn xx (VH21-006-0383) xx, 164cm, rnkmeee. Silent Night di Sierra (VH21-006-0168) xx, 167cm, prteeee. Silent Soul Ring (VH15-006-0174) xx, 168cm, rneeeee. Spellbound Soul xx (VH15-006-0153) xx, 166cm
Miskito Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.