Namyshill's Lucas (VH24-035-0084)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 144 cm |
| Syntynyt | 24.03.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/namyshillslucas.php |
| Rekisteröity | 28.04.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namyshill's |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namyshill's Séamus (VH23-035-0126) conn, 145cm, trn |
ii. Shadrach (VH23-035-0019) conn, 144cm, trn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Desire (VH23-035-0029) conn, 141cm, rtkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Luíseach (VH21-035-0106) conn, 137cm, trn |
ei. Waldey's Morce (VH14-035-0171) conn, 136cm, tprn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lochlann Inri (VH15-035-0135) conn, 142cm, km |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namyshill's Séamus (VH23-035-0126) conn, 145cm, trnii. Shadrach (VH23-035-0019) conn, 144cm, trn
Emälinja
e. Namys Luíseach (VH21-035-0106) conn, 137cm, trnee. Lochlann Inri (VH15-035-0135) conn, 142cm, km
Namyshill's Lucas on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.