Lofoten Yemn (VH24-038-0050)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 07.12.2024, Puola, 11.4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | punarautias |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/lofo/ |
| Rekisteröity | 08.12.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. PP's Bermuda (VH18-045-0002) lv, 164cm, rn |
ii. Sue's Barracuda (VH19-045-0039) lv, 158cm, rnpäis |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Bella de la Rosa (VH16-038-0021) lv, 170cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Limited Edition MacLily (VH22-038-0056) lv, 160cm, prt |
ei. Tuntematon ori | eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Prima Donna (VH21-038-0028) lv, 161cm, mrn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. PP's Bermuda (VH18-045-0002) lv, 164cm, rnii. Sue's Barracuda (VH19-045-0039) lv, 158cm, rnpäis
Emälinja
e. Limited Edition MacLily (VH22-038-0056) lv, 160cm, prtee. Prima Donna (VH21-038-0028) lv, 161cm, mrn
Lofoten Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.