Mirte van Namys (VH24-040-0077)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 19.06.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/mirtevannamys.php |
| Rekisteröity | 16.10.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | van Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Dirk van Namys (VH23-040-0126) fri, 158cm, m |
ii. Dries van Namys (VH23-040-0034) fri, 155cm, m |
iii. Donatello (VH23-040-0027) fri, 153cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Althea van Mooi (VH23-040-0022) fri, 155cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Willemina van Namys (VH18-040-0068) fri, 160cm, m |
iei. Gottlieb van Verhaal (VH18-040-0064) fri, 162cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Willemijn van Appelboom (VH18-040-0066) fri, 160cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Belina van Cloud (VH24-040-0002) fri, 164cm, m |
ei. Benny v.d. Khim (VH20-040-0012) fri, 163cm, m |
eii. Bartelmus (VH11-040-0072) fri, 162cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Gatske (VH13-040-0001) fri, 161cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Duren Obeline (VH07-040-0105) fri, 166cm, m |
eei. Omineus (VH06-040-6321) fri, 166cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Dur Aanmanen (VH04-040-1026) fri, 150cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Dirk van Namys (VH23-040-0126) fri, 158cm, mii. Dries van Namys (VH23-040-0034) fri, 155cm, miii. Donatello (VH23-040-0027) fri, 153cm, m
Emälinja
e. Belina van Cloud (VH24-040-0002) fri, 164cm, mee. Duren Obeline (VH07-040-0105) fri, 166cm, meee. Dur Aanmanen (VH04-040-1026) fri, 150cm, m
Mirte van Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.