Sijbrand van Namys (VH24-040-0101)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 12.10.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/sijbrandvannamys.php |
| Rekisteröity | 17.11.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | van Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Archangel di Sierra (VH23-040-0146) fri, 170cm, m |
ii. Sierra Kincaid (VH21-040-0021) fri, 164cm, m |
iii. Swingfly (VH16-040-0006) fri, 168cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Quinn (VH19-040-0048) fri, 162cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Sierra Agave (VH23-040-0031) fri, 168cm, m |
iei. Agoston (VH22-040-0013) fri, 159cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Chantelle (VH23-040-0018) fri, 169cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Wilma van Namys (VH22-040-0074) fri, 162cm, m |
ei. Rose of My Soul (VH19-040-0025) fri, 165cm, m |
eii. Dark Souls (VH19-040-0055) fri, 164cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Rose of my Heart (VH15-040-0091) fri, 165cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Willemina van Namys (VH18-040-0068) fri, 160cm, m |
eei. Gottlieb van Verhaal (VH18-040-0064) fri, 162cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Willemijn van Appelboom (VH18-040-0066) fri, 160cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Archangel di Sierra (VH23-040-0146) fri, 170cm, mii. Sierra Kincaid (VH21-040-0021) fri, 164cm, miii. Swingfly (VH16-040-0006) fri, 168cm
Emälinja
e. Wilma van Namys (VH22-040-0074) fri, 162cm, mee. Willemina van Namys (VH18-040-0068) fri, 160cm, meee. Willemijn van Appelboom (VH18-040-0066) fri, 160cm, m
Sijbrand van Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.