Gärdar Namys (VH24-043-0062)
| Rotu | Ruotsinpuoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 161 cm |
| Syntynyt | 25.08.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/gardarnamys.php |
| Rekisteröity | 30.12.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Crayon Trueman (VH14-043-0139) swb, 160cm, rn |
ii. Torvald 'If (VH14-043-0034) swb, 166cm |
iii. Tannersworth (VH05-044-1324) holst, 166cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Amaranth '68 (VH03-043-5529) swb, 164cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Viktoria Halden (VH14-043-0046) swb |
iei. Wellington (VH14-043-0004) swb, 156cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Big Dream Believer (VH11-012-0096) kwpn, 165cm, trn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Liljelunds Guldvinge (VH21-043-0010) swb, 159cm, rt |
ei. Kareem al Namys ox (VH17-003-0071) ox, 152cm, rtkm |
eii. El Kabong ox (VH12-003-0102) ox, 156cm, km |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Zanabaq Alma' ox (VH17-003-0031) ox, 148cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. VB Eldfågel (VH18-043-0010) swb, 164cm, prt |
eei. Snöfågel (VH14-043-0130) swb, 165cm, rtkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Crayon Trueman (VH14-043-0139) swb, 160cm, rnii. Torvald 'If (VH14-043-0034) swb, 166cmiii. Tannersworth (VH05-044-1324) holst, 166cm
Emälinja
e. Liljelunds Guldvinge (VH21-043-0010) swb, 159cm, rtee. VB Eldfågel (VH18-043-0010) swb, 164cm, prt
Gärdar Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.