Erebia Namys (VH24-043-0068)
| Rotu | Ruotsinpuoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 25.09.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/erebianamys.php |
| Rekisteröity | 30.12.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Erengisle (VH23-043-0049) swb, 170cm, m |
ii. Namys Earthquake (VH21-043-0009) swb, 172cm, m |
iii. Extanor GA (VH16-043-0001) swb, 174cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Cosmopolitan Diva (VH18-043-0019) swb, 167cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Namys Filippa (VH21-043-0029) swb, 166cm, rnvkk |
iei. Grand Coyote xx (VH18-006-0317) xx, 169cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Felicia (VH18-043-0017) swb, 160cm, vkk |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Liljelunds Guldvinge (VH21-043-0010) swb, 159cm, rt |
ei. Kareem al Namys ox (VH17-003-0071) ox, 152cm, rtkm |
eii. El Kabong ox (VH12-003-0102) ox, 156cm, km |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Zanabaq Alma' ox (VH17-003-0031) ox, 148cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. VB Eldfågel (VH18-043-0010) swb, 164cm, prt |
eei. Snöfågel (VH14-043-0130) swb, 165cm, rtkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namys Erengisle (VH23-043-0049) swb, 170cm, mii. Namys Earthquake (VH21-043-0009) swb, 172cm, miii. Extanor GA (VH16-043-0001) swb, 174cm, m
Emälinja
e. Liljelunds Guldvinge (VH21-043-0010) swb, 159cm, rtee. VB Eldfågel (VH18-043-0010) swb, 164cm, prt
Erebia Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.