Triple X Power (VH24-045-0022)
| Rotu | Lämminveriravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 15.10.2024, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://powertrotters.weebly.com/triplex.html |
| Rekisteröity | 14.11.2024 |
| Kotitalli | Power Trotters (POW7962) |
| Kasvattajanimi | Power |
| Kasvattaja | POW7962, VRL-13855 |
| Omistajat | siinau (VRL-13855) |
KTK-II (75.000p), 28.02.2026, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. X Power (VH23-038-0011) lv |
ii. Chimay Red (VH21-038-0125) lv, 164cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Mattsson Carota (VH21-038-0126) lv, 154cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Onya Speed (VH21-045-0005) lv, 157cm, rt |
ei. Pride (VH11-045-0012) lv, 156cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. On Target (VH21-045-0004) lv, 155cm, prt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. X Power (VH23-038-0011) lvii. Chimay Red (VH21-038-0125) lv, 164cm, rn
Emälinja
e. Onya Speed (VH21-045-0005) lv, 157cm, rtee. On Target (VH21-045-0004) lv, 155cm, prt
Triple X Power on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.