Sand Creek Yemn (VH24-090-0019)
| Rotu | Anglo-trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 15.08.2024, Puola, 13.8 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | musta |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/sandy/ |
| Rekisteröity | 19.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Shooter Yemn (VH23-090-0019) a-trak, 168cm, m |
ii. Plock Yemn (VH22-090-0003) a-trak, 167cm, rn |
iii. Freisse Machal (VH21-021-0180) trak, 172cm, rnvkk |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. All The Way xx (VH21-006-0351) xx, 162cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Jacionka Yemn (VH22-090-0007) a-trak, 165cm, m |
iei. Churchill xx (VH21-006-0352) xx, 165cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Vion Harmeiné (VH21-021-0179) trak, 165cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Malachina Yemn (VH22-090-0031) a-trak, 163cm, vkk |
ei. Lancut Yemn x (VH22-034-0002) x, 158cm, vkk |
eii. Belieber (VH21-034-0060) x, 161cm, rnvkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Shelley x (VH21-034-0056) x, 154cm, vkk |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Empyrean Featherwing (VH21-021-0189) trak, 163cm, prt |
eei. Misadventure (VH21-021-0166) trak, 166cm, prt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Feather Fantasy (VH21-021-0141) trak, 159cm, prn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Shooter Yemn (VH23-090-0019) a-trak, 168cm, mii. Plock Yemn (VH22-090-0003) a-trak, 167cm, rniii. Freisse Machal (VH21-021-0180) trak, 172cm, rnvkk
Emälinja
e. Malachina Yemn (VH22-090-0031) a-trak, 163cm, vkkee. Empyrean Featherwing (VH21-021-0189) trak, 163cm, prteee. Feather Fantasy (VH21-021-0141) trak, 159cm, prn
Sand Creek Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.