Chaney Namys (VH24-110-0030)
| Rotu | Boulognenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 23.04.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | työhevosajo |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/chaneynamys.php |
| Rekisteröity | 30.04.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Côme (VH23-110-0032) boul, 161cm, rt |
ii. Troll Compter (VH23-110-0017) boul |
iii. Garçon Honnête (VH22-110-0001) boul |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Majestueux (VH21-110-0001) boul |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Namys Moquerie (VH21-110-0003) boul, 158cm, vrt |
iei. Rêche (VH18-110-0006) boul, 169cm, rnkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. La Reine de Pique (VH18-110-0005) boul, 153cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Églantine (VH23-110-0033) boul, 165cm, rnkm |
ei. Troll Compter (VH23-110-0017) boul |
eii. Garçon Honnête (VH22-110-0001) boul |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Majestueux (VH21-110-0001) boul |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Namys Esther (VH23-110-0003) boul, 163cm, mkm |
eei. Tête (VH18-110-0001) boul, 155cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Essense (VH18-110-0004) boul, 166cm, mkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 18.75%
Sukukatokerroin: 0.79
Isälinja
i. Namys Côme (VH23-110-0032) boul, 161cm, rtii. Troll Compter (VH23-110-0017) bouliii. Garçon Honnête (VH22-110-0001) boul
Emälinja
e. Namys Églantine (VH23-110-0033) boul, 165cm, rnkmee. Namys Esther (VH23-110-0003) boul, 163cm, mkmeee. Essense (VH18-110-0004) boul, 166cm, mkm
Chaney Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.