Bitabyn (VH25-001-0117)
| Rotu | Ahaltekinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 11.08.2024, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | |
| Sivut | https://pikselit.net/halluharja/h/bitabyn.html |
| Rekisteröity | 10.08.2025 |
| Kotitalli | Halluharjantila (HALL5490) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | VALM8208 |
| Omistajat | titiuu (VRL-10361) |
| i. Bilmezden VEC (VH20-001-0072) at, 159cm, trn |
ii. Bulam-Bujar (VH13-001-0040) at, 160cm, rnvkk |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Sprawka (VH25-001-0125) at, 159cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Serebro Troll (VH21-001-0082) at, 158cm |
ei. Deryan Kharin (VH21-001-0003) at, 163cm, tprn |
eii. Khozyain (VH16-001-0003) at, 162cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Evgeniya (VH16-001-0094) at, 156cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Zolotoi Tatyana (VH20-001-0073) at, 153cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Bilmezden VEC (VH20-001-0072) at, 159cm, trnii. Bulam-Bujar (VH13-001-0040) at, 160cm, rnvkk
Emälinja
e. Serebro Troll (VH21-001-0082) at, 158cmee. Zolotoi Tatyana (VH20-001-0073) at, 153cm
Bitabyn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.