Godda Yemn ox (VH25-003-0309)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 153 cm |
| Syntynyt | 04.02.2025, Puola, 10 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/godda/ |
| Rekisteröity | 10.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Doom Yemn ox (VH23-003-0120) ox, 157cm, rn |
ii. Bueid Almadaa (VH22-003-0224) ox, 153cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Yatanabaa (VH22-003-0223) ox, 158cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Zhagaia al Wahaj (VH24-003-0180) ox, 149cm, rnkm |
ei. Zeqoia (VH23-003-0216) ox, 149cm, mkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ghadah ox (VH20-003-0200) ox, 149cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Doom Yemn ox (VH23-003-0120) ox, 157cm, rnii. Bueid Almadaa (VH22-003-0224) ox, 153cm, rn
Emälinja
e. Zhagaia al Wahaj (VH24-003-0180) ox, 149cm, rnkmee. Ghadah ox (VH20-003-0200) ox, 149cm, rn
Godda Yemn ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.