Lonely President NMH xx (VH25-006-0499)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 19.08.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | tummanpunaruunikko |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/lonelypresidentnmhxx.php |
| Rekisteröity | 24.09.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Harrison Namys xx (VH24-006-0115) xx, 165cm, rnkm |
ii. Harding PRG xx (VH23-006-0201) xx, 162cm, rnkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Namys Midnight Addiction xx (VH21-006-0360) xx, 164cm, m |
iei. Green No Peace xx (VH16-006-0087) xx, 159cm, prt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Midnight Fairy xx (VH18-006-0320) xx, 170cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lonely Cake Karma xx (VH24-006-0093) xx, 166cm, m |
ei. Tuntematon ori | eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tuntematon tamma | eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Harrison Namys xx (VH24-006-0115) xx, 165cm, rnkmii. Harding PRG xx (VH23-006-0201) xx, 162cm, rnkm
Emälinja
e. Lonely Cake Karma xx (VH24-006-0093) xx, 166cm, m
Lonely President NMH xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.