One Fear NMH xx (VH25-006-0503)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 20.08.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/onefearnmhxx.php |
| Rekisteröity | 24.09.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. One Thing NMH xx (VH24-006-0209) xx, 163cm, mkm |
ii. Next Best Thing Namys xx (VH23-006-0001) xx, 166cm, mkm |
iii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Madness Ends xx (VH18-006-0319) xx, 167cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. One Shot (VH14-006-0534) xx, 162cm, trn |
iei. Broadcast Blues (VH14-006-0197) xx, 165cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. One-Two-Cha (VH14-006-0195) xx, 160cm, rnvkkokrj |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Fear Isn't Real Karma xx (VH24-006-0022) xx, 166cm |
ei. Tuntematon ori | eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tuntematon tamma | eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. One Thing NMH xx (VH24-006-0209) xx, 163cm, mkmii. Next Best Thing Namys xx (VH23-006-0001) xx, 166cm, mkmiii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm
Emälinja
e. Fear Isn't Real Karma xx (VH24-006-0022) xx, 166cm
One Fear NMH xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.