Faeryfell Neptunite (VH25-011-0113)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 25.02.2025, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://tahtimittari.net/hopp/neptunite.php |
| Rekisteröity | 12.03.2025 |
| Kotitalli | Vintergatan (VIGA7761) |
| Kasvattajanimi | Faeryfell |
| Kasvattaja | FAER3301, VRL-06701 |
| Omistajat | Sanchez (VRL-10533) |
KV-I (43.500p), 20.04.2025, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Nocturna v. Helmwald (VH24-011-0010) hann, 168cm |
ii. Arken Nox (VH21-011-0209) hann, 170cm |
iii. Nußknacker (VH17-011-0237) hann, 172cm, trn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Foxfire (VH20-011-0190) hann, 170cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Heidseck Starling (VH22-011-0273) hann, 167cm |
iei. Sir Qualmiro (VH19-011-0010) hann, 170cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Amphitrite (VH22-011-0159) hann, 164cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Redwall Goldenglow (VH18-011-0029) hann, 166cm |
ei. Redwall Galedeep (VH15-011-0484) hann, 172cm |
eii. Galerinos (VH12-011-0274) hann, 171cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Provenance (VH15-011-0480) hann, 164cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Redwall Wintergreen (VH15-011-0485) hann, 163cm |
eei. Wolfgang II (VH15-011-0479) hann, 174cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Gwynevere (VH12-011-0275) hann, 168cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Nocturna v. Helmwald (VH24-011-0010) hann, 168cmii. Arken Nox (VH21-011-0209) hann, 170cmiii. Nußknacker (VH17-011-0237) hann, 172cm, trn
Emälinja
e. Redwall Goldenglow (VH18-011-0029) hann, 166cmee. Redwall Wintergreen (VH15-011-0485) hann, 163cmeee. Gwynevere (VH12-011-0275) hann, 168cm
Faeryfell Neptunite on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.