Sunkissed Fae (VH25-011-0446)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 172 cm |
| Syntynyt | 11.05.2025, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://kanelipulla.net/hann/h/sunkissed.php |
| Rekisteröity | 14.09.2025 |
| Kotitalli | Pauwau Showjumpers (PAUW3194) |
| Kasvattajanimi | Fae |
| Kasvattaja | FAER3301 |
| Omistajat | Nerita (VRL-12557) |
EV-II (25.000p), 30.09.2025, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Serpent Spire (VH22-011-0236) hann, 177cm |
ii. Sour Apples (VH16-011-0103) hann, 179cm, trn |
iii. Sin (VH15-011-0082) hann, 180cm, mrn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Exotica (VH15-011-0103) hann, 173cm, rnkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Desert Rose Silvers (VH18-011-0208) hann, 167cm |
iei. Dante (VH18-011-0160) hann, 168cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Juniper (VH18-011-0157) hann, 167cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Faeryfell Hibiscus (VH23-011-0432) hann, 166cm |
ei. Hamilton PB (VH13-011-0398) hann, 168cm, rtkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Mentha II (VH14-011-0222) hann, 164cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Verdia SWA (VH18-011-0044) hann, 168cm |
eei. Verlot (VH17-011-0330) hann, 169cm, trn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Chermoya (VH15-011-0104) hann, 169cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Serpent Spire (VH22-011-0236) hann, 177cmii. Sour Apples (VH16-011-0103) hann, 179cm, trniii. Sin (VH15-011-0082) hann, 180cm, mrn
Emälinja
e. Faeryfell Hibiscus (VH23-011-0432) hann, 166cmee. Verdia SWA (VH18-011-0044) hann, 168cmeee. Chermoya (VH15-011-0104) hann, 169cm, rn
Sunkissed Fae on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.