Laurent Catharsis (VH25-012-0128)
| Rotu | Hollanninpuoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 12.12.2024, Alankomaat, yli 8v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/veera/l/laurentcatharsis.php |
| Rekisteröity | 12.06.2025 |
| Kotitalli | Laurent Sportpaarden (LRNT3152) |
| Kasvattajanimi | Laurent |
| Kasvattaja | LRNT3152, VRL-10735 |
| Omistajat | Veera R (VRL-10735) |
| i. KBS Cathartic (VH24-012-0010) kwpn, 171cm, rnkm |
ii. Copper de Lux (VH23-012-0083) kwpn, 173cm, rnkm |
iii. Copernicus (VH17-012-0398) kwpn, 171cm, rnkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Chanel No. 1 (VH21-012-0209) kwpn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Prisca de Lux (VH23-012-0084) kwpn, 168cm, rn |
iei. Elmo v.d. Aerdenhout (VH17-012-0396) kwpn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Primrose NLD (VH17-012-0400) kwpn, 169cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Yoyogi v.d. Harmony (VH24-012-0082) kwpn, 167cm, rn |
ei. Favour Coco (VH18-012-0018) kwpn, 164cm, rt |
eii. Ferguson (VH15-012-0317) kwpn, 162cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Ontsnapping (VH15-012-0132) kwpn, 166cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Yasmine (VH18-209-0037) ish, 169cm, rn |
eei. Welshans Ruane (VH15-209-0030) ish, 169cm, trt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Youniverse (VH16-209-0083) ish, 169cm, km |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. KBS Cathartic (VH24-012-0010) kwpn, 171cm, rnkmii. Copper de Lux (VH23-012-0083) kwpn, 173cm, rnkmiii. Copernicus (VH17-012-0398) kwpn, 171cm, rnkm
Emälinja
e. Yoyogi v.d. Harmony (VH24-012-0082) kwpn, 167cm, rnee. Yasmine (VH18-209-0037) ish, 169cm, rneee. Youniverse (VH16-209-0083) ish, 169cm, km
Laurent Catharsis on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.