Celestia Star Glow (VH25-016-0093)
| Rotu | Saddlebred |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 159 cm |
| Syntynyt | 09.11.2023, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/celestiastarglow.php |
| Rekisteröity | 27.11.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Glow |
| Kasvattaja | GLDL5792 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Lightning Night WCR (VH20-016-0035) sdb, 160cm, rt |
ii. CLA Moonlight Drive (VH14-016-0007) sdb, 165cm |
iii. Rider on the Storm (VH13-016-0045) sdb, 166cm, rnkrj |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Bossa Nova Baby (VH16-016-0137) sdb, 159cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. HWA Celestial Smoky Night (VH16-016-0016) sdb, 150cm, rnkrj |
iei. Tobacco Road (VH11-016-0010) sdb, 157cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Starry Monaco Night (VH11-016-0016) sdb, 155cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Starburst Glow (VH21-016-0047) sdb, 156cm |
ei. Punto Banco Glow (VH20-016-0087) sdb, 157cm, rt |
eii. Quantum Light (VH20-016-0031) sdb, 159cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Baccarat Baby (VH20-016-0032) sdb, 156cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. DLHS Shooting Star (VH20-016-0034) sdb, 156cm, rt |
eei. Bow To Your Master (VH17-016-0006) sdb |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Written In The Stars (VH17-016-0005) sdb |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Lightning Night WCR (VH20-016-0035) sdb, 160cm, rtii. CLA Moonlight Drive (VH14-016-0007) sdb, 165cmiii. Rider on the Storm (VH13-016-0045) sdb, 166cm, rnkrj
Emälinja
e. Starburst Glow (VH21-016-0047) sdb, 156cmee. DLHS Shooting Star (VH20-016-0034) sdb, 156cm, rteee. Written In The Stars (VH17-016-0005) sdb
Celestia Star Glow on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.