Viisikon Nougat (VH25-017-0071)
| Rotu | Shetlanninponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 107 cm |
| Syntynyt | 11.03.2025, Suomi, yli 8v |
| Väri | tummanrautias |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/viisikonnougat.php |
| Rekisteröity | 24.03.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Viisikon |
| Kasvattaja | VIIS6896 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namyshill's Nugget (VH25-017-0045) she, 107cm, rt |
ii. Nugget Suffer (VH23-017-0031) she, 106cm, trt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Millionth Reason (VH23-017-0035) she, 107cm, rnhkko |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hunajanami (VH15-017-0472) she, 105cm |
ei. Black Leather Rebel (VH14-017-0386) she, 103cm, prt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ninni (VH14-017-0269) she, 107cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namyshill's Nugget (VH25-017-0045) she, 107cm, rtii. Nugget Suffer (VH23-017-0031) she, 106cm, trt
Emälinja
e. Hunajanami (VH15-017-0472) she, 105cmee. Ninni (VH14-017-0269) she, 107cm
Viisikon Nougat on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.