Gloomy Waffle Whimsy (VH25-017-0169)
| Rotu | Shetlanninponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 98 cm |
| Syntynyt | 13.07.2025, Belgia, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://kanelipulla.net/gloom/p/wafflewhimsy.php |
| Rekisteröity | 03.08.2025 |
| Kotitalli | Gloomsdale Ponies (GLOO1140) |
| Kasvattajanimi | Gloomy |
| Kasvattaja | GLOO1140, VRL-12557 |
| Omistajat | Nerita (VRL-12557) |
ei palkita (50.000p), 20.11.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Whitebury Brownie Waffles (VH23-017-0331) she, 102cm |
ii. Bruno v.d. Groende (VH18-017-0427) she, 101cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Bella v.d. Aswerd (VH18-017-0428) she, 96cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hollymoss Thumbelina (VH24-017-0094) she, 94cm |
ei. Triumph of Berryland (VH22-017-0074) she, 92cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Appletree's Goldilocks (VH22-017-0072) she, 102cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Whitebury Brownie Waffles (VH23-017-0331) she, 102cmii. Bruno v.d. Groende (VH18-017-0427) she, 101cm
Emälinja
e. Hollymoss Thumbelina (VH24-017-0094) she, 94cmee. Appletree's Goldilocks (VH22-017-0072) she, 102cm
Gloomy Waffle Whimsy on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.