Koistilan Veijari (VH25-018-0208)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 155 cm |
| Syntynyt | 16.12.2024, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | punarautias |
| Painotus | |
| Sivut | https://www.sudenmarja.org/vv/h/veijari.htm |
| Rekisteröity | 22.03.2025 |
| Kotitalli | Koistila (KOIS4515) |
| Kasvattajanimi | Koistilan |
| Kasvattaja | KOIS4515 |
| Omistajat | Vibaja (VRL-00727) |
| i. Fiktion Velmu (VH24-018-0430) sh, 157cm, prt |
ii. Sannin Mårran (VH03-018-7162) sh |
iii. Rokkipoika (VH03-018-0484) sh, 159cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Mirella POP (VH02-018-8522) sh, 157cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuiskun Telmiina (VH06-018-3637) sh, 156cm |
iei. Tuulin Tuiverrus (VH14-018-1862) sh, 156cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Napernaatti (VH03-018-3562) sh |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Koistilan Kuura (VH22-018-0115) sh, 152cm, prn |
ei. AH Routa (VH00-018-3220) sh, 140cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. ADE Williina (VH02-018-9701) sh |
eei. Kaunorannan Eemil (VH01-018-1574) sh |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. A.Z. Kastanjaperhonen (VH02-018-0060) sh |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Fiktion Velmu (VH24-018-0430) sh, 157cm, prtii. Sannin Mårran (VH03-018-7162) shiii. Rokkipoika (VH03-018-0484) sh, 159cm
Emälinja
e. Koistilan Kuura (VH22-018-0115) sh, 152cm, prnee. ADE Williina (VH02-018-9701) sheee. A.Z. Kastanjaperhonen (VH02-018-0060) sh
Koistilan Veijari on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.