Räiskyvän Kunmitusmuiskaus (VH25-018-0481)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 11.07.2025, Suomi, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://tuire.safiiritiikeri.net/h/raiskyvan-kunmitusmuiskaus |
| Rekisteröity | 11.08.2025 |
| Kotitalli | Pöystilä (POYS3768) |
| Kasvattajanimi | Räiskyvän |
| Kasvattaja | RAIS5867 |
| Omistajat | Tuire (VRL-00345) |
KEV-III (20.500p), 30.09.2025, KEV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Väjen Kunmitusjälkiä (VH20-018-1073) sh, 159cm, rt |
ii. Kunmitusjuttuja (VH20-018-0505) sh, 161cm, trt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Huunpurema (VH20-018-0490) sh, 156cm, prn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Räiskyvän Ruskapusu (VH23-018-0814) sh, 158cm, rt |
ei. Puukkosuukko (VH18-018-1079) sh, 156cm, prn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ratiralla (VH22-018-0095) sh, 153cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Väjen Kunmitusjälkiä (VH20-018-1073) sh, 159cm, rtii. Kunmitusjuttuja (VH20-018-0505) sh, 161cm, trt
Emälinja
e. Räiskyvän Ruskapusu (VH23-018-0814) sh, 158cm, rtee. Ratiralla (VH22-018-0095) sh, 153cm, rt
Räiskyvän Kunmitusmuiskaus on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.