Loimun Letti (VH25-018-0731)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | |
| Syntynyt | 01.10.2025, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://jattitassu.net/sh/letti.htm |
| Rekisteröity | 07.12.2025 |
| Kotitalli | Olkihatun suomalaiset (OLKI8805) |
| Kasvattajanimi | Loimun |
| Kasvattaja | LOI1894, VRL-13855 |
| Omistajat | aksu (VRL-00164) |
KTK-II (72.000p), 31.12.2025, shktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Tuntematon ori | ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tinun Bettiina (VH22-018-0971) sh, 155cm, rn |
ei. Snillin Jykevä (VH16-018-1504) sh, 160cm, prt |
eii. Pyhä-Jysäys (VH12-018-1199) sh, 162cm, trn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Helisemässä (VH14-018-0322) sh, 152cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. EP Peppiina (VH17-018-0773) sh, 158cm, klm |
eei. Pörrin Peippo (VH14-018-0547) sh, 158cm, prt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Pessiina (VH21-018-0046) sh, 155cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
Emälinja
e. Tinun Bettiina (VH22-018-0971) sh, 155cm, rnee. EP Peppiina (VH17-018-0773) sh, 158cm, klmeee. Pessiina (VH21-018-0046) sh, 155cm, m
Loimun Letti on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.