Chilota Namys (VH25-021-0182)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 26.08.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/chilotanamys.php |
| Rekisteröity | 28.08.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Jägerbull Delm (VH20-021-0054) trak, 161cm, rn |
ii. Jägerbomb (VH19-021-0057) trak, 170cm, mrn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Islington (VH16-021-0228) trak, 157cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Chimäre Namys (VH25-021-0069) trak, 164cm, rnkm |
ei. Rowena's Gobbledygook (VH23-021-0364) trak, 168cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Cutesy-Poo (VH23-021-0366) trak, 163cm, rnkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Jägerbull Delm (VH20-021-0054) trak, 161cm, rnii. Jägerbomb (VH19-021-0057) trak, 170cm, mrn
Emälinja
e. Chimäre Namys (VH25-021-0069) trak, 164cm, rnkmee. Cutesy-Poo (VH23-021-0366) trak, 163cm, rnkm
Chilota Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.