Chausa Yemn (VH25-021-0220)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 07.02.2025, Puola, 9.9 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/chausa/ |
| Rekisteröity | 10.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Paracas Yemn (VH24-021-0032) trak, 169cm, m |
ii. Genesius (VH21-021-0210) trak, 169cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Cascadian (VH22-021-0221) trak, 167cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Ad Astra Yemn (VH23-021-0340) trak, 163cm, rn |
ei. Ravasan (VH23-021-0008) trak, 170cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Vervatonka (VH23-021-0009) trak, 160cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Paracas Yemn (VH24-021-0032) trak, 169cm, mii. Genesius (VH21-021-0210) trak, 169cm
Emälinja
e. Ad Astra Yemn (VH23-021-0340) trak, 163cm, rnee. Vervatonka (VH23-021-0009) trak, 160cm, rt
Chausa Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.