Luang Yemn (VH25-021-0284)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 06.07.2025, Puola, 6 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/luang/ |
| Rekisteröity | 19.12.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Laussel Yemn (VH25-021-0209) trak, 168cm, rnkm |
ii. Tykocin Yemn (VH21-090-0038) a-trak, 168cm, rnkrj |
iii. Racimier Yemn (VH21-090-0027) a-trak, 164cm, rnkrj |
iiii. Willow Gimme Shelter (VH19-021-0074) trak, 164cm, prt |
| iiie. Latin Rose Willow (VH19-090-0007) a-trak, 162cm, rtkrj |
iie. Melanges Menora (VH17-021-0166) trak, 167cm, rn |
iiei. Levian Incarnation (VH15-021-0457) trak, 167cm, trn |
|
| iiee. Melanges Melisse (VH16-021-0263) trak, 167cm, rn |
ie. Vedette F (VH21-021-0217) trak, 166cm, rnkm |
iei. Dark Fancraze (VH13-021-0493) trak, 167cm, trn |
ieii. Lilia Nando (VH13-021-0077) trak, 170cm |
| ieie. Dark Fandom (VH13-021-0179) trak, 164cm |
iee. Venecija F (VH20-021-0014) trak |
ieei. Transcend SWA (VH15-021-0045) trak, 168cm, km |
|
| ieee. Veronna v. Helmwald (VH18-021-0071) trak |
|||
| e. Ketsua Yemn (VH24-021-0094) trak, 169cm, mkm |
ei. Cadilac F (VH14-021-0181) trak, 167cm, km |
eii. Escorant Rhime (VH12-021-0290) trak, 168cm, km |
eiii. Rowlando (VH11-021-0326) trak, 168cm |
| eiie. Eternal Rest (VH11-021-0501) trak, 170cm, km |
eie. Cyndara F (VH14-021-0009) trak |
eiei. Voodoo Nile Rox (VH12-021-0162) trak, 167cm |
|
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Vegas Yemn (VH23-090-0016) a-trak, 171cm, m |
eei. Scarosso Del (VH22-021-0027) trak, 169cm, m |
eeii. Dario v. Helmwald (VH20-021-0037) trak |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Ciecha Yemn (VH22-090-0002) a-trak, 172cm, rnkm |
eeei. Sierra Behane xx (VH21-006-0247) xx, 168cm, rn |
|
| eeee. Pantera di Sierra (VH21-090-0012) a-trak, 170cm, rnkm |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Laussel Yemn (VH25-021-0209) trak, 168cm, rnkmii. Tykocin Yemn (VH21-090-0038) a-trak, 168cm, rnkrjiii. Racimier Yemn (VH21-090-0027) a-trak, 164cm, rnkrjiiii. Willow Gimme Shelter (VH19-021-0074) trak, 164cm, prtiiiii. Kingsley (VH19-021-0070) trak, 164cm, m
Emälinja
e. Ketsua Yemn (VH24-021-0094) trak, 169cm, mkmee. Vegas Yemn (VH23-090-0016) a-trak, 171cm, meee. Ciecha Yemn (VH22-090-0002) a-trak, 172cm, rnkmeeee. Pantera di Sierra (VH21-090-0012) a-trak, 170cm, rnkmeeeee. Vendetta xx (VH20-006-0084) xx, 173cm
Luang Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.