Elitehof's Amaretto (VH25-023-0058)
| Rotu | Welsh Part Bred |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 140 cm |
| Syntynyt | 10.04.2025, Alankomaat, 4 vuotta |
| Väri | punaruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://lasikuu.net/elitehof/poni/elitehofs_amaretto |
| Rekisteröity | 09.05.2025 |
| Kotitalli | Elitehof (ELTH4322) |
| Kasvattajanimi | Elitehof's |
| Kasvattaja | ELTH4322 |
| Omistajat | JP (VRL-01948) |
KTK-II (72.000p), 20.06.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Elitehof's Jonko (VH22-023-0072) wpb, 140cm, rnkrj |
ii. Llanwenarth Domino (VH20-024-0070) wA, 118cm, km |
iii. Belt Llacheu (VH20-024-0043) wA, 120cm, mkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Poed Adalmina (VH20-024-0048) wA, 119cm, rtkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Elitehof's Sabina (VH20-023-0079) wpb, 144cm, rnkrj |
iei. Chimera xx (VH13-006-0144) xx, 163cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Ffairfelin Vanilla (VH20-022-0067) wB, 128cm, rnkrj |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Knockturn Nectar (VH22-023-0049) wpb, 140cm, prt |
ei. Fairburn Eros (VH20-023-0078) wpb, 140cm, prt |
eii. Cathreinwr Emrick (VH19-022-0038) wB, 136cm, rnkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Lockheed Electra (VH18-023-0037) wpb, 138cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Dawnfrost Creamy (VH17-023-0078) wpb, 144cm, prt |
eei. Elderwood's Blue Dragon (VH16-023-0046) wpb, 148cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Carleon Cream Lux (VH16-023-0047) wpb, 141cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Elitehof's Jonko (VH22-023-0072) wpb, 140cm, rnkrjii. Llanwenarth Domino (VH20-024-0070) wA, 118cm, kmiii. Belt Llacheu (VH20-024-0043) wA, 120cm, mkm
Emälinja
e. Knockturn Nectar (VH22-023-0049) wpb, 140cm, prtee. Dawnfrost Creamy (VH17-023-0078) wpb, 144cm, prteee. Carleon Cream Lux (VH16-023-0047) wpb, 141cm, rt
Elitehof's Amaretto on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.