Maldwyn Belba (VH25-024-0051)
| Rotu | Welsh Mountain |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 115 cm |
| Syntynyt | 02.01.2025, yli 8v |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://pullatiikeri.net/glenfort/h/maldwyn-belba |
| Rekisteröity | 02.03.2025 |
| Kotitalli | Glenfort Stud (GLEN8263) |
| Kasvattajanimi | Maldwyn |
| Kasvattaja | MALD8435 |
| Omistajat | Kirsiina (VRL-05196) |
| Omistajahistoria | |
| i. Tirion Wainwright (VH24-024-0040) wA, 116cm, rnvkkokm |
ii. Rhoscolyn Wren Denver (VH21-024-0126) wA, 119cm, rnkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Abbey Wood Daphne (VH21-024-0009) wA, 115cm, mvkkokm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Maldwyn Briallen (VH24-024-0059) wA, 114cm, rnpäis |
ei. Hawnllyn Lord (VH22-024-0156) wA, 114cm, mpäiskm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Penprysg Briallu (VH22-024-0182) wA, 116cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Tirion Wainwright (VH24-024-0040) wA, 116cm, rnvkkokmii. Rhoscolyn Wren Denver (VH21-024-0126) wA, 119cm, rnkm
Emälinja
e. Maldwyn Briallen (VH24-024-0059) wA, 114cm, rnpäisee. Penprysg Briallu (VH22-024-0182) wA, 116cm, rn
Maldwyn Belba on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.