Llanwenarth Ossian (VH25-024-0209)
| Rotu | Welsh Mountain |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 119 cm |
| Syntynyt | 20.04.2025, Yhdistynyt kuningaskunta, yli 8v |
| Väri | mustanpäistärikönkimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://tuire.safiiritiikeri.net/h/llanwenarth-ossian |
| Rekisteröity | 05.08.2025 |
| Kotitalli | Meinwen Ponies (MEIN5771) |
| Kasvattajanimi | Llanwenarth |
| Kasvattaja | LLAN5704, VRL-14901 |
| Omistajat | Tuire (VRL-00345) |
KTK-III (69.000p), 20.09.2025, poniktk
KV-II (29.000p), 20.08.2025, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Llanwenarth Iarll Victor (VH21-024-0115) wA, 118cm, mvkkokm |
ii. Llanwenarth Twym Siarl (VH21-024-0059) wA, 117cm, rnkm |
iii. Cafncoch Llwch Legent (VH21-024-0019) wA, 115cm, mkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Bwllchylawdd Nerys (VH21-024-0024) wA, 113cm, rnkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Llanwenarth Berwynfa (VH21-024-0062) wA, 116cm, cre |
iei. Cwmcoed Rhyfeddol (VH21-024-0026) wA, 112cm, vkk |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Gwyoll Rhosyn Alis (VH21-024-0021) wA, 121cm, vkkkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Llanwenarth Oonagh (VH24-024-0067) wA, 120cm, vkkopäistkm |
ei. Llanwenarth Jeremiah Justice (VH22-024-0175) wA, 117cm, vkkpäis |
eii. Cwmsarah Sweet Joshua (VH22-024-0106) wA, 118cm, mvkkokm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Canffynnon Nola (VH22-024-0110) wA, 112cm, rtpäis |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Llanwenarth Ambers Precious (VH22-024-0176) wA, 120cm, vkkopäistkm |
eei. Durian White Dust (VH15-024-0033) wA, 116cm, rtkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Gwenfilo Amber (VH22-024-0109) wA, 121cm, vkkopäistkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Llanwenarth Iarll Victor (VH21-024-0115) wA, 118cm, mvkkokmii. Llanwenarth Twym Siarl (VH21-024-0059) wA, 117cm, rnkmiii. Cafncoch Llwch Legent (VH21-024-0019) wA, 115cm, mkm
Emälinja
e. Llanwenarth Oonagh (VH24-024-0067) wA, 120cm, vkkopäistkmee. Llanwenarth Ambers Precious (VH22-024-0176) wA, 120cm, vkkopäistkmeee. Gwenfilo Amber (VH22-024-0109) wA, 121cm, vkkopäistkm
Llanwenarth Ossian on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.