Gruddyeu Namys (VH25-025-0044)
| Rotu | Welsh sektio C |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 133 cm |
| Syntynyt | 24.11.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/gruddyeunamys.php |
| Rekisteröity | 01.03.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Gruffydd Namys (VH23-025-0131) wC, 136cm |
ii. Glendower (VH23-025-0023) wC, 135cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Winnifred (VH23-025-0027) wC, 135cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Eivluned (VH22-025-0109) wC, 129cm, rn |
ei. Ngwawr Llwyn Dewi (VH21-025-0036) wC, 130cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tirdeunaw Evnissyen (VH17-025-0068) wC, 130cm, prn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Gruffydd Namys (VH23-025-0131) wC, 136cmii. Glendower (VH23-025-0023) wC, 135cm, rn
Emälinja
e. Namys Eivluned (VH22-025-0109) wC, 129cm, rnee. Tirdeunaw Evnissyen (VH17-025-0068) wC, 130cm, prn
Gruddyeu Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.