Tirion Pioden Wen (VH25-025-0171)
| Rotu | Welsh sektio C |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 133 cm |
| Syntynyt | 03.12.2025, Yhdistynyt kuningaskunta, 4 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | |
| Sivut | http://tirion.altervista.org/c/tirionpiodenwen.php |
| Rekisteröity | 03.12.2025 |
| Kotitalli | Tirion Welsh Ponies (TIRI1137) |
| Kasvattajanimi | Tirion |
| Kasvattaja | TIRI1137 |
| Omistajat | elen (VRL-01863) |
KTK-III (60.000p), 20.12.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Tirion Bledren Bach (VH25-025-0015) wC, 136cm, m |
ii. Caerwynant Bleiddian (VH17-025-0037) wC, 131cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Faybourne Hattie (VH22-024-0089) wA, 116cm, rnvkk |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tirion Pioden Fraith (VH23-025-0003) wC, 129cm, rt |
ei. Morcynog Earl (VH22-025-0099) wC, 131cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Marmynydd Pixie (VH22-024-0088) wA, 114cm, rtkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Tirion Bledren Bach (VH25-025-0015) wC, 136cm, mii. Caerwynant Bleiddian (VH17-025-0037) wC, 131cm, m
Emälinja
e. Tirion Pioden Fraith (VH23-025-0003) wC, 129cm, rtee. Marmynydd Pixie (VH22-024-0088) wA, 114cm, rtkm
Tirion Pioden Wen on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.