Hemgård Golden Boy (VH25-029-0200)
| Rotu | Ratsuponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 03.02.2024, Suomi, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | |
| Sivut | http://anarchie.altervista.org/o/hemgardgoldenboy.php |
| Rekisteröity | 04.09.2025 |
| Kotitalli | Anarchie (ANAR1153) |
| Kasvattajanimi | Hemgård |
| Kasvattaja | HEM9521, VRL-03669 |
| Omistajat | Anarchy (VRL-14465) |
| i. Tin Soldier PRG (VH21-006-0280) xx, 166cm |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Vitguld Regel (VH24-029-0187) rp, 147cm, rnvkk |
ei. Deadly Dates Dall (VH22-029-0037) rp, 148cm, rn |
eii. Murderous Mandarin xx (VH20-006-0135) xx, 167cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Arterberry's Sunsprite (VH14-029-0298) rp, 147cm, prn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Sierra Rosegold (VH19-035-0050) conn, 147cm, pe |
eei. Obsidian Horus (VH19-035-0046) conn, 147cm, rnvkk |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Aughness Queen of Gold (VH18-035-0221) conn, 145cm, vkk |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Tin Soldier PRG (VH21-006-0280) xx, 166cm
Emälinja
e. Vitguld Regel (VH24-029-0187) rp, 147cm, rnvkkee. Sierra Rosegold (VH19-035-0050) conn, 147cm, peeee. Aughness Queen of Gold (VH18-035-0221) conn, 145cm, vkk
Hemgård Golden Boy on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.