Knockturn Sunchaser (VH25-029-0212)
| Rotu | Ratsuponi Polveutuminen tarkastettu 26.11.2025. Veriprosentti: 56.25%, tarkastaja: VRL-10741. |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 16.07.2025, Iso-Britannia, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/hg/Chase.php |
| Rekisteröity | 08.10.2025 |
| Kotitalli | Hemgård (HEM9521) |
| Kasvattajanimi | Knockturn |
| Kasvattaja | KNOC1981, VRL-06701 |
| Omistajat | Jaana K. (VRL-03669) |
KV-II (30.500p), 20.03.2026, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Dawnfrost Rocky (VH17-029-0193) rp, 147cm, prt |
ii. Honeycrush Rococo (VH17-029-0169) rp, 147cm, rtpäis |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Norfolk Sacnite (VH16-029-0311) rp, 148cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Blumenfelds Sahara (VH23-029-0181) rp, 145cm |
ei. Blue Hill Apollo (VH23-029-0123) rp, 143cm, rtkrj |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Sasha van de Durrenberger (VH23-023-0077) wpb, 145cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Dawnfrost Rocky (VH17-029-0193) rp, 147cm, prtii. Honeycrush Rococo (VH17-029-0169) rp, 147cm, rtpäis
Emälinja
e. Blumenfelds Sahara (VH23-029-0181) rp, 145cmee. Sasha van de Durrenberger (VH23-023-0077) wpb, 145cm
Knockturn Sunchaser on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.