Very Much Sunburnt (VH25-031-0355)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 17.07.2025, Suomi, 17.3 vuotta, ikääntyminen: 15pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/hg/Napo.php |
| Rekisteröity | 24.08.2025 |
| Kotitalli | Hemgård (HEM9521) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | SILV7358, VRL-05175 |
| Omistajat | Jaana K. (VRL-03669) |
EV-I (34.000p), 30.09.2025, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Very Much Perfect Ion (VH23-031-0051) fwb, 170cm |
ii. Picture Perfect Ion (VH18-031-0022) fwb, 175cm, rt |
iii. Pictor GA (VH15-043-0095) swb, 177cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Athénaïs du Lanore (VH15-121-0035) sf, 173cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Ballerine d'Béni (VH20-121-0028) sf, 166cm |
iei. Lacabòn (VH19-044-0107) holst, 169cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Ballett Dans le Noir (VH20-121-0017) sf |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Daybreaker Solo (VH15-031-0059) fwb, 164cm, m |
ei. Smoker 73 (VH05-031-0057) fwb, 162cm, m |
eii. C'mon And Love Me (VH02-031-3460) fwb, 163cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Satisfaction (VH06-031-0220) fwb, 167cm, prn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Comina Chapie (VH03-031-4716) fwb, 169cm |
eei. Double 0 Seven (VH03-021-0506) trak |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Chocolate Love (VH03-031-2032) fwb |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Very Much Perfect Ion (VH23-031-0051) fwb, 170cmii. Picture Perfect Ion (VH18-031-0022) fwb, 175cm, rtiii. Pictor GA (VH15-043-0095) swb, 177cm, rt
Emälinja
e. Daybreaker Solo (VH15-031-0059) fwb, 164cm, mee. Comina Chapie (VH03-031-4716) fwb, 169cmeee. Chocolate Love (VH03-031-2032) fwb
Very Much Sunburnt on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.