Damn Bushfire (VH25-031-0356)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 171 cm |
| Syntynyt | 01.06.2025, Suomi, yli 8v |
| Väri | ruunikonkirjava |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/hg/Cherry.php |
| Rekisteröity | 24.08.2025 |
| Kotitalli | Hemgård (HEM9521) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | SILV7358, VRL-05175 |
| Omistajat | Jaana K. (VRL-03669) |
EV-II (32.000p), 30.09.2025, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Hot Damn Ion (VH22-031-0094) fwb, 173cm |
ii. Goldschläger Ion (VH15-031-0306) fwb, 177cm, rn |
iii. Original Rum GA xx (VH12-006-0014) xx, 167cm, vprt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Cinnamonum GA (VH14-043-0002) swb, 171cm, rnkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Allegory Ion xx (VH16-006-0076) xx, 164cm |
iei. Tested Best GA xx (VH12-006-0012) xx, 171cm, rnkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Archaic GA xx (VH12-006-0033) xx, 162cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Kookaburra Solo (VH15-031-0440) fwb, 169cm, rnkrj |
ei. Fionbarra PB (VH13-031-0290) fwb |
eii. Finnbarr (VH13-031-0103) fwb, 170cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Earthbound Euphoria F (VH12-031-0287) fwb |
eei. Crocodilehunter (VH12-031-0178) fwb, 169cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Secret Frolic (VH12-021-0168) trak, 170cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hot Damn Ion (VH22-031-0094) fwb, 173cmii. Goldschläger Ion (VH15-031-0306) fwb, 177cm, rniii. Original Rum GA xx (VH12-006-0014) xx, 167cm, vprt
Emälinja
e. Kookaburra Solo (VH15-031-0440) fwb, 169cm, rnkrjee. Earthbound Euphoria F (VH12-031-0287) fwbeee. Secret Frolic (VH12-021-0168) trak, 170cm
Damn Bushfire on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.