Galaxía Ree (VH25-033-0136)
| Rotu | Andalusianhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 01.11.2025, Espanja, 3 vuotta |
| Väri | hopeanhiirakonkimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/veera/m/galaxia.php |
| Rekisteröity | 10.11.2025 |
| Kotitalli | Major Stud (MAJO4904) |
| Kasvattajanimi | Ree |
| Kasvattaja | BREA6866, VRL-05564 |
| Omistajat | Veera R (VRL-10735) |
KTK-II (74.000p), 31.03.2026, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. BAFF Viento Espacial (VH22-033-0014) pre, 159cm, hpvmkm |
ii. RR Filling Up the Space (VH21-033-0001) pre, 165cm, hpvm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. BL Siente El Viento (VH20-033-0013) pre, 151cm, kkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Guadalajara di Kelsen (VH21-033-0059) pre, 163cm, mvkkokm |
ei. Feliciano VII (VH05-033-3702) pre, 161cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Guadelupe (VH21-033-0049) pre, 154cm, mvkk |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. BAFF Viento Espacial (VH22-033-0014) pre, 159cm, hpvmkmii. RR Filling Up the Space (VH21-033-0001) pre, 165cm, hpvm
Emälinja
e. Guadalajara di Kelsen (VH21-033-0059) pre, 163cm, mvkkokmee. Guadelupe (VH21-033-0049) pre, 154cm, mvkk
Galaxía Ree on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.