Lelab Yemn x (VH25-034-0053)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 05.02.2025, Puola, 10 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/lela/ |
| Rekisteröity | 10.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Obsidian Yemn ox (VH24-003-0028) ox, 153cm, mkm |
ii. Zerodark Yemn ox (VH23-003-0160) ox, 156cm, rn |
iii. Baf al Sierra ox (VH21-003-0140) ox, 157cm, trn |
iiii. Valiant al Sierra ox (VH20-003-0223) ox, 152cm, trn |
| iiie. Banned From Heaven ox (VH15-003-0041) ox, 152cm, rtpäis |
iie. Omreya al Namys ox (VH22-003-0205) ox, 152cm, rnkm |
iiei. Omran al Namys ox (VH21-003-0094) ox, 152cm, rn |
|
| iiee. Khalida al Namys ox (VH18-003-0140) ox, 152cm, mkm |
ie. Taberah Index (VH22-003-0105) ox, 152cm, mkm |
iei. Shado Reido (VH21-003-0139) ox, 152cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tancerz al Qismat (VH22-003-0046) ox, 152cm, rt |
ieei. Pajeczno z Trze (VH15-003-0156) ox, 153cm |
|
| ieee. Biedronka al Qismat (VH11-003-0245) ox, 151cm, rn |
|||
| e. Wellmania Yemn x (VH23-034-0034) x, 158cm, rn |
ei. Sulkowice Yemn x (VH22-034-0043) x, 162cm, mrn |
eii. Speedy Will (VH21-034-0059) x, 165cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Banie Yemn x (VH21-034-0074) x, 158cm, mrn |
eiei. Valiant al Sierra ox (VH20-003-0223) ox, 152cm, trn |
|
| eiee. Sierra Novelle xx (VH21-006-0248) xx, 166cm, mrn |
ee. Warny Yemn x (VH21-034-0075) x, 155cm, rnkm |
eei. Sierra Temecke x (VH21-034-0039) x, 158cm, rnkm |
eeii. Sierra Theory Of Poseidon (VH20-034-0040) x, 158cm, trn |
| eeie. Sierra Magnolia x (VH20-034-0039) x, 154cm, vkkkm |
eee. Brella Rewa x (VH21-034-0041) x, 154cm, rn |
eeei. Pretender Rewa (VH12-034-0042) x, 158cm |
|
| eeee. T.H. Shariyah (VH13-003-0119) ox, 148cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 1.17%
Sukukatokerroin: 0.94
Isälinja
i. Obsidian Yemn ox (VH24-003-0028) ox, 153cm, mkmii. Zerodark Yemn ox (VH23-003-0160) ox, 156cm, rniii. Baf al Sierra ox (VH21-003-0140) ox, 157cm, trniiii. Valiant al Sierra ox (VH20-003-0223) ox, 152cm, trniiiii. Verosk (VH16-003-0224) ox
Emälinja
e. Wellmania Yemn x (VH23-034-0034) x, 158cm, rnee. Warny Yemn x (VH21-034-0075) x, 155cm, rnkmeee. Brella Rewa x (VH21-034-0041) x, 154cm, rneeee. T.H. Shariyah (VH13-003-0119) ox, 148cm, rneeeee. Risasi Nyota (VH11-003-0490) ox, 149cm, rt
Lelab Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.