Maykain Yemn x (VH25-034-0058)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 06.03.2025, Puola, 9.4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/maykai/ |
| Rekisteröity | 27.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Bourne Yemn x (VH23-034-0062) x, 158cm, m |
ii. Walewice Yemn x (VH22-034-0034) x, 154cm, rt |
iii. Yaqui Wars (VH21-003-0187) ox, 155cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Jewelclaw (VH21-034-0062) x, 152cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Gilow Yemn x (VH22-034-0045) x, 160cm, m |
iei. Hawtafa (VH21-003-0190) ox, 155cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Chibimon (VH22-006-0055) xx, 168cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tonight Yemn x (VH23-034-0045) x, 159cm, rn |
ei. Kozin Yemn x (VH22-034-0001) x, 160cm, rt |
eii. Cypres NIO x (VH21-034-0051) x, 161cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Annimay Grita x (VH21-034-0052) x, 155cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Amrirana de Delm (VH22-034-0007) x, 159cm, rn |
eei. Antongilii (VH20-006-0232) xx, 170cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Ariyya el-Salih (VH20-003-0012) ox, 152cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Bourne Yemn x (VH23-034-0062) x, 158cm, mii. Walewice Yemn x (VH22-034-0034) x, 154cm, rtiii. Yaqui Wars (VH21-003-0187) ox, 155cm, rt
Emälinja
e. Tonight Yemn x (VH23-034-0045) x, 159cm, rnee. Amrirana de Delm (VH22-034-0007) x, 159cm, rneee. Ariyya el-Salih (VH20-003-0012) ox, 152cm
Maykain Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.