High Intensity Namys (VH25-035-0034)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 145 cm |
| Syntynyt | 30.01.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/highintensitynamys.php |
| Rekisteröity | 22.03.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Aidan High Elghe (VH15-035-0161) conn, 146cm, rnvkk |
ii. Aidan Great Silver (VH14-035-0223) conn, 141cm, rnkm |
iii. Cabarnagh Gremlin (VH12-035-0076) conn, 142cm, km |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Mayotte (VH13-035-0157) conn, 140cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nadia VIE (VH12-035-0055) conn, 147cm |
iei. White Waterfall Sw (VH04-035-2108) conn, 147cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Nebrah (VH04-035-8862) conn, 148cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namyshill's Cox (VH24-035-0081) conn, 140cm, rn |
ei. Namyshill's Moriarty (VH23-035-0004) conn, 141cm, tprn |
eii. Waldey's Morce (VH14-035-0171) conn, 136cm, tprn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Clodagh (VH17-035-0054) conn, 143cm, mpäis |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Charlotte Namys (VH23-035-0123) conn, 138cm, rn |
eei. Tzuriel (VH23-035-0021) conn, 139cm, rnkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Confused (VH23-035-0022) conn, 138cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Aidan High Elghe (VH15-035-0161) conn, 146cm, rnvkkii. Aidan Great Silver (VH14-035-0223) conn, 141cm, rnkmiii. Cabarnagh Gremlin (VH12-035-0076) conn, 142cm, km
Emälinja
e. Namyshill's Cox (VH24-035-0081) conn, 140cm, rnee. Charlotte Namys (VH23-035-0123) conn, 138cm, rneee. Confused (VH23-035-0022) conn, 138cm, m
High Intensity Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.