Raghnall Krust (VH25-035-0154)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 06.10.2025, Latvia, yli 8v |
| Väri | ruunikonpäistärikönkimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://pullatiikeri.net/glenfort/h/raghnall-krust |
| Rekisteröity | 25.12.2025 |
| Kotitalli | Glenfort Stud (GLEN8263) |
| Kasvattajanimi | Krust |
| Kasvattaja | KRUS9588, VRL-11299 |
| Omistajat | Kirsiina (VRL-05196) |
| i. Hopewood Rhyson (VH18-035-0248) conn, 148cm, rnpäiskm |
ii. Foxford Rebel (VH18-035-0132) conn, 148cm, trn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Springmill's Moira (VH18-035-0117) conn, 143cm, rnpäiskm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Brannora Krust (VH25-035-0138) conn, 140cm, rnvkk |
ei. Baelfire (VH15-035-0061) conn, 147cm, rnvkkopäis |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Bye Bye Birdie (VH14-035-0238) conn, 136cm, cre |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hopewood Rhyson (VH18-035-0248) conn, 148cm, rnpäiskmii. Foxford Rebel (VH18-035-0132) conn, 148cm, trn
Emälinja
e. Brannora Krust (VH25-035-0138) conn, 140cm, rnvkkee. Bye Bye Birdie (VH14-035-0238) conn, 136cm, cre
Raghnall Krust on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.